Mistrzostwa Polski na stadionie w Ożarowie
Dodane przez Kali dnia Lipiec 10 2011 09:10:34

Mistrzostwa Polski na stadionie w Ożarowie.


Więcej w rozwinięciu tekstu.Rozszerzona zawartość newsa
a stadionie w Ożarowie rozpoczął się Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Juniorów Starszych w Piłce Nożnej. Rozgrywki odbywać się będą przez cały tydzień.

W gronie finalistów znalazły się drużyny: KGHM Zagłębie Lubin, Jagiellonia Białystok, KKPN Bałtyk Koszalin, Górnik Zabrze. - Na pewno zwyciężą najlepsi – powiedział burmistrz Ożarowa Marcin Majcher. – Życzymy, by wasza postawa na boisku była godna finalistów Mistrzostw Polski Juniorów Starszych. Witam wszystkich gości, działaczy Polskiego Związku Piłki Nożnej, pracowników i dyrektorów firm gminnych, zawodników drużyn uczestniczących w finale, trenerów i działaczy klubowych.


Poczet sztandarowy wciągnął flagę na maszt. Tworzyli go przedstawiciele drużyn: Michał Szóstko z Jagiellonii Białystok, Jakub Sztejer z Górnika Zabrze, Mateusz Bady z Bałtyku Koszalin i Damian Primer z Zagłębia Lubin. Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Kazimierz Kotowski w imieniu marszałka województwa świętokrzyskiego Adama Jarubasa, Zarządu Województwa Świętokrzyskiego i Departamentu Sportu oficjalnie otworzył mistrzostwa. - To wyróżnienie dla Ożarowa, ziemi świętokrzyskiej, że finał odbywa się tu, w Ożarowie – stwierdził.

Gospodarze mistrzostw podarowali zawodnikom okolicznościowe upominki, pamiątki mistrzostw. Prezes świętokrzyskiego PZPN Mirosław Malinowski podziękował wszystkim za przygotowanie imprezy. Prezes Wydziału Piłkarstwa Młodzieżowego PZPN Mirosław Wrzesiński pogratulował zawodnikom dotychczasowych sukcesów i dotarcia do finałów. Życzył, by turniej przebiegał w atmosferze fair play i by wygrał najlepszy. Przekazał też życzenia i gratulacje od prezesa PZPN Grzegorza Lato.

Oto wyniki spotkań